projekt nr 23

23. LETNIA IMPREZA POKOLENIOWA


Lokalizacja

BOISKO TRENINGOWE „LECHIA” przy ul. Piłsudskiego 3 oraz Teren rekreacyjny przy hali „Ślusarnia” ul. Piłsudskiego 5.

Skrócony opis projektu

Cofnijmy się o piętnaście lat i przeżyjmy to jeszcze raz. Weekendowy, ciepły, wakacyjny dzień pełen atrakcji dla całych rodzin. Od rana gry, zabawy i konkursy dla całych rodzi. Wspólne rodzinne grillowanie z możliwością wygrania fantastycznych nagród. Wieczorem wspaniałe koncerty. Zabawa na dawnej koronie. Powrót do przeszłości - ZRÓBMY TO RAZEM.

Opis projektu

Projekt ma na celu zintegrowanie mieszkańców Szczecinka, całych rodzin. Od rana do późnych godzin nocnych. Letnia Impreza Pokoleniowa odbywać by się miało na stadionie (dawna korona). To tam przez wiele lat odbywały się najlepsze imprezy dedykowane mieszkańcom naszego miasta. Od rana gry i zabawy prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Konkursy dla całych rodzin - wspaniałe nagrody dla wszystkich. Wspólne grillowanie z możliwością wygrania wielu nagród. Występy dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół. Wieczorem występy kilku gwiazd. Do późnych godzin nocnych tańce i biesiada dla uczestników. Pełne zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe.

Uzasadnienie dla planowanych działań

Letnia Impreza Pokoleniowa to projekt tworzony specjalnie dla mieszkańców Szczecinka. W naszym mieście jest wiele wspaniałych imprezowych weekendów, ale często mieszkańcy są tylko obserwatorami lub gośćmi na eventach organizowanych przez zewnętrzne agencje, gdzie brak miejsca na spełnianie marzeń i oczekiwań mieszkańców. Zróbmy to dla nich, z nimi.

Odbiorcy projektu

Projekt dedykowany jest dla wszystkich mieszkańców Szczecinka. Brak barier wiekowych i społecznych. Podczas Letniej Imprezy Pokoleniowej każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja pozwoli dotrzeć osobą, które nie mogą sobie pozwolić na dalekie wypady. Program dnia zaangażuje tych, którzy przeważnie narzekają na nudne dni. Wieczorna i nocna zabawa dedykowana jest dla rodzin i osób dorosłych. W miłej i spokojnej atmosferze.

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę

1Scena, światło, dźwięk, wynagrodzenie artystów, animatorzy150 000 zł
2Zabezpieczenie sanitarne4 000 zł
3Ochrona10 000 zł
4Promocja, nagrody, zabezpieczenie medyczne, sprzątanie, zaiks20 000 zł
5Zamki dmuchane10 000 zł
6Zakup materiałów niezbędnych do przeprowadzenia konkurencji6 000 zł
Łącznie: 200 000 zł